Natječaj za nastavnika i dva suradnika

Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, objavljuje

za izbor:

1. jednog nastavnika u znanstveno nastavno zvanje redoviti profesor-trajno zvanje za znanstveno područje prirodnih znanosti, polje fizika, grana fizika elementarnih čestica i polja i odgovarajuće radno mjesto;
    2. jednog suradnika u zvanju asistent za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika, grana radiokomunikacije, na Katedri za primjenu elektromagnetskih polja, na određeno vrijeme;
    3. jednog suradnika poslijedoktoranda za rad na projektu Hrvatske zaklade za znanost ″The Higgs boson properties measurements and search for new physics with the CMS detector″ na određeno vrijeme.

Fakultet će za točku 2. natječaja provesti testiranje znanja i vještina za prijavljene kandidate koji zadovoljavaju formalne uvjete, o čemu će kandidati biti pravovremeno obaviješteni i to:

• iz osnova elektrotehnike i radiokomunikacija
    • iz engleskog jezika

Za sve dodatne informacije vezano za radno mjesto pod točkom 2. natječaja mogu se dobiti na telefon 021 305-700.

Pristupnici moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (N.N. 123./03., 198./03., 105/04., 174./04., 02./07. 46./07., 45./09., 63./11., 94./13., 139./13., 101./14. i 60./15.).

Natječaj traje 30 dana od dana objave u Narodnim novinama.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno čl. 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova N.N. 82./08.

Sve informacije mogu se dobiti u Službi za upravno-pravne poslove Fakulteta.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se na adresu: Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, Ruđera Boškovića 32, 21000 Split.

Nepravovremene prijave i prijave bez dokaza o ispunjavanju uvjeta neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Natječaj je objavljen u “Narodnim Novinama” u petak  04.11.2016. i “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” u ponedjeljak 07.11.2016. godine. Natječaj je izašao u EURAXESS-u  u četvrtak 24.11.2016. godine.

dekan,
prof. dr. sc. Sven Gotovac