DANI FESBA 2013 – najava događanja za petak 7. lipnja

Pročitajte što vas očekuje na posljednjem danu dana FESB-a

Svečana sjednica povodom Dana Fakulteta održat će se u 11:00 sati u dvorani A100. Na svečanoj sjednici predstavit ćemo postignuća iz prethodne godine te dodijeliti pohvalnice studentima i znanstvenim novacima te zahvalnice srednjim školama i tvrtkama. Prigodno ćemo darivati i bivše djelatnike Fakulteta koji su u prethodnoj godini otišli u zasluženu mirovinu.

Dani FESB-a završavaju druženjem i nogometnim utakmicama studenata i profesora na sportskim terenima FESB-a.

Raspored: Turnir studenata (4+1) Ekipe:

• Stručni studiji (svi studiji)
  • EIT (preddiplomski i diplomski)
  • Računarstvo (preddiplomski i diplomski)
  • Strojarstvo, Brodogradnja i Industrijsko inženjerstvo (preddiplomski i diplomski)

Raspored utakmica:

• 17:00 Računarstvo – Stručni studiji
  • 17:40 EIT – Strojarstvo, Brodogradnja i Industrijsko inženjerstvo
  • 19:00 Finale

Revijalne utakmice:

• Profesori (5+1)
    18:20 Električari – Strojari
  • Studentice (5+1)
    19:40 Električarke – Strojarke
  • Studenti – Profesori (5+1)
    20:20 Reprezentacija Studenata – Reprezentacija Profesora

Igrači dobivaju majice FESB-a u bojama ekipa. U prigodnom programu darove će dobiti članovi FESB-ovih studentskih ekipa. Dođite, podržite svoje kolege i uživajte u druženju uz roštilj i piće po prigodnim cijenama.