Natječaj za izbor u znanstveno-nastavna zvanja

Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, objavljuje

Za izbor:

1.  jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika, grana elektronika i odgovarajuće radno mjesto;
  2. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje brodogradnja, grana tehnologija gradnje i održavanje plovnih i pučinskih objekata i odgovarajuće radno mjesto;
  3. jednog suradnika u suradničko zvanje asistent za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje strojarstvo, grana proizvodno strojarstvo na određeno radno vrijeme;
  4. jednog višeg stručnog suradnika za rad u Računskom centru – radno mjesto I vrste, na neodređeno vrijeme​Uvjet:
    • diplomirani inženjer računarstva ili magistar inženjer računarstva

Iskustvo u primjeni tehnologija:

• NET 4, C# 4, LINQ, ASP.NET MVC 4, Entity Framework
    • Visual Studio 2012, SQL Server 2012,
    • Git, Adobe Photoshop CS6, CoreDraw X6, Microsoft Office 2013
    • Poznavanje i praktične primjene znanja i vještina:
    • Modeliranje poslovnih procesa
    • Projektiranje informacijskih sustava
    • Vođenje razvojnog tima
    • Dizajn softverskih rješenja
    • Grafički dizajn za web, postere i brošure
    • Izrada multimedijalnih prezentacija
    • Aktivno znanje engleskog jezika
    • Radno iskustvo 3 godine
    • Probni rad 6 mjeseci
  5. jednog stručnog suradnika za rad na projektu „SAPPHIRE“ na određeno radno vrijeme;Uvjet:
    • ​diplomirani inženjer ili magistar inženjer strojarstva, industrijskog inženjerstva ili inženjerske fizike;

Posebni uvjeti:

• aktivno znanje engleskog jezika (znanje njemačkog ili francuskog plus)
    • poželjno je da se u dosadašnjem radu, tijekom studija ili u diplomskom radu upoznao s problematikom gorivnih članaka
    • probni rad 6 mjeseci
  6. jednog višeg laboranta za rad na projektu „SAPPHIRE“ na određeno radno vrijeme;Uvjet:
    • inženjer elektrotehnike

Posebni uvjeti:

• aktivno znanje engleskog jezika
    • radno iskustvo 6 mjeseci
    • probni rad 3 mjeseca

Pristupnici pod točkom 1., 2. i 3. moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (N.N. 123./03., 105./04., 174./04., 46./07., 45./09. i 63./11.).

Za radno mjesto pod točkom 4. natječaja provest će se testiranje znanja i vještina kandidata.

Uz prijavu na natječaj kandidati pod točkom 4., 5. i 6. su dužni priložiti:

• životopis,
  • rodni list,
  • domovnicu,
  • preslik radne knjižice,
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi,
  • izvornik uvjerenja kojim se dokazuje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno čl. 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova N.N. 116/03.

Sve informacije mogu se dobiti u Službi za upravno-pravne poslove Fakulteta.

Natječaj traje 15 dana od dana objave. Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se na adresu: Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, Ruđera Boškovića 32., 21000 Split. Nepravovremene prijave i prijave bez dokaza o ispunjavanju uvjeta neće se razmatrati. O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

šef katedre za elemente strojeva,
prof. dr. sc. Srdjan Podrug