Smjernice za upis trogodišnjih stručnih studija u akademskoj godini 2013/2014

Fakultet Elektrotehnike, Strojarstva i Brodogradnje donosi

OBAVIJEST

za upis trogodišnjih stručnih preddiplomskih studija kojima se stječe 180 ECTS bodova u akademskoj godini 2013./2014.

• Studenti koji su trenutačno upisani u stručne studije završetkom kojih se stječe 150 ECTS bodova mogu, uz predaju zamolbe na Studentskoj službi, prijeći na trogodišnje programe.
  • Osobama koje su završile stručne studije FESB-a, uz predaju zamolbe i potrebne dokumentacije na Studentskoj službi, će biti omogućen završetak stručnog studija od 180 ECTS bodova, uz sva prava i obveze redovitih studenata. Završetkom studija stječe se stručni naziv stručnog prvostupnika.
  • Detalji o uvjetima plaćanja participacija u troškovima studija, te pojedinosti upisa će biti oglašeni naknadno, ne kasnije od 15. rujna 2013. godine.

šef katedre za elemente strojeva,
prof. dr. sc. Srdjan Podrug