Početak DUMP Škole osnova programiranja

26. listopada 2013.
 od 17:00 do 19:00
Amfiteatar

Početkom nove akademske godine, DUMP Udruga mladih programera donosi vam sada već petu za redom Školu osnova programiranja. Kao i uvijek do sad, kroz 5 provjerenih predavanja odlučili su na pristupačan način naučiti posjetitelje osnovnim konceptima iz svijeta programiranja.

Prateći svih 5 predavanja, steći ćete znanje dovoljno za isprogramirati manje aplikacije i jednostavne projekte. Krenut će se od samog početka – varijabli, preko logičkih operatora, pa sve do petlji, kolekcija i funkcija. Za dolazak na predavanja nije potrebno nikakvo predznanje, a sama predavanja su besplatna i otvorena svima.

Varijable, ulaz i izlaz održat će se u subotu 26. listopada 2013. na FESB-u, u dvorani A100. Kako bi usvojeno znanje s predavanja mogli izvježbati u praksi, nedjeljom popodne održat će se i prateće radionice na računalima u Microsoft Inovacijskom Centru na FESB-u.

Više informacija o predavanjima potražite na portalu udruge: www.dump.hr.