Microsoft University Recruiting Days na FESB-u

Microsoft Vas poziva na University Recruiting Days na FESB-u, gdje možete saznati kako dobiti posao u Microsoftu i kako izgleda raditi za kompaniju.

Microsoft Vas poziva na University Recruiting Days na FESB-u, 6.11.2013. u 14:00h, dvorana A100.

Kroz 90 minutno predavanje, imat ćete priliku iz prve ruke saznati kako bi iz izgledao Vaš radni dan u Microsoftu, te kako dobiti posao/praksu u Microsoftu diljem svijeta za pozicije Software Development Engineer te Software Development Engineer in Test.

Ekipa iz Redmonda (jedan Senior Software Developer Engineer i jedan Recruiter) rado će odgovoriti na sva pitanja, a ukoliko studenti donesu svoj CV imaju priliku sudjelovati u izvlačenju brojnih nagrada. Za sudjelovanje nije potrebna nikakva prethodna prijava, a svi zainteresirani studenti su dobrodošli.

Vidimo se u srijedu!