Radionica EIT ICT Labs xEurope Outreach Programme

28. studenog 2013.   od 09:00 do 18:00   Velika vijećnica, A219

Na FESB-u se 28. studenoga 2013. održava radionica xEurope Outreach Programme u organizaciji European Institute of Technology (EIT ICT Labs). Program radionica xEurope (cross Europe) obuhvaća teme o mogućnostima pokretanja poduzetničkih aktivnosti, uključujući i pokretanje start-up i spin-off tvrtki temeljenih na mogućnostima koje otvara informacijska i komunikacijska tehnologija (ICT).

Prvi dio radionice obuhvaća prezentacije vodećih stručnjaka EIT ICT Labs, a drugi je dio organiziran u obliku izravnih razgovora (sastanaka) između start-up i malih/srednjih tvrtki i stručnjaka za razvoj poslova (Biz developers) o mogućnostima potpore i suradnje.

Program je namijenjen studentima, predstavnicima malih/srednjih tvrtki, predstavnicima start-up tvrtki u području ICT-a, predstavnicima akademske zajednice i drugim zainteresiranima.

Više informacija o radionici xEurope Outreach Programme može se naći ovdje. Zainteresirani se mogu prijaviti ovdje.

Za dodatne informacije možete se javiti na e-mail adresu begusic@fesb.hr ili na tel. 305638.