Radionica: EIT ICT-Labs Outreach Program Europe

18. ožujka 2014.   od 09:00 do 19:30   Sveučilišna knjižnica i FESB

European Institute of Innovation and TechnologyEIT ICT Labs (Trento, Italija) u suradnji  s Fakultetom elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje i Uredom za transfer tehnologije Sveučilišta u Spltu organizira radionicu za zainteresirane studente, istraživače i predstavnike tvrtki iz područja ICT u utorak 18. ožujka s početkom u 9 sati.

Radionica obuhvaća dvije cjeline:

1. Prezentacija studijskog Master programa EIT ICT Labs (Sveučilišna knjižnica, sjeverni toranj)
  2. Start-up activation, prezentacija Techpeaks akceleratora (FESB, vijećnica)

U drugom dijelu svi zainteresirani sudionici imat će priliku dogovoriti sastanke sa stručnjacima iz područja i razgovarati o mogućim potporama.

Misija EIT ICT laboratorija je pokrenuti inovacije u ICT-u kako bi Europa postala vodeća u tom polju i na taj način osigurati ekonomski rast i povećati kvalitetu života. Mreža EIT ICT Labs obuhvaća središta u Berlinu, Eindhovenu, Helsinkiju, Londonu, Parizu, Stockholmu i Trentu.

Detaljni program radionice dostupan je ovdje