Odbojkaši FESB-a pobjednici Sveučilišnog prvenstva

{true, :Studenti FESB-a pobijedili su na Sveučilišnom prvenstvu iz odbojke, dok su studentice u kombiniranom sastavu s Filozofskim fakultetom zauzele 2. mjesto, te su se na taj način nametnuli kao mogući nositelji medalje i na predstojećoj Elektrijadi.

Studenti su igrali u sastavu: Reljan Bruno, Šegvić Mijo, Lalić Đorđe, Glavor Ivan, Jeličić Toni, Predragović Ivan, Mihanović Šime. Zbog klupskih obveza nisu mogli sudjelovati Giljanović i Dell’Orco uz koje je medalja na Elektrijadi samo pitanje sjaja. Nadamo se da će ekipa u ovom sastavu nastupiti na Elektrijadi.

Djevojke su u finalnom dvoboju počele izvrsno, povele sa 7:1, da bi ih kineziologinje sustigle s raspoloženim tehničarem i pucačem. Nastupile su u sastavu Milun Helena, Omčikus Tamara, Nasutović Josipa, Matić Filipa, Vujević Jelena, Ančić Monika, Arlović Kristina, uz četiri kolegice s Filozofskog, Matea Bjažević, Ivana Bučević, Babic Flavija i Brtan Ivona.

Ekipe su organizirali i vodili prof. I. Granić s kapetanima Milun Helena i Reljan Bruno.

Čestitamo!