Izv. prof. dr. sc. Sandro Nižetić održao predavanja studentima na Florida Universitaria

Od 31. 03. do 4. 04. izv. prof. dr. sc. Sandro Nižetić održao niz predavanja na Florida Universitaria

U okviru Erasmus sheme izv. prof. dr. sc. Sandro Nižetić je u periodu od 31. ožujka do 4. travnja bio gostujući profesor na Florida Universitaria (Catarroja, Valencia, Španjolska). Održao je nekoliko predavanja studentima prediplomskih i diplomskih studija strojarstva te studija elektronike i automatizacije. Na predavanjima pored studenata sudjelovale su i kolege profesori sa Sveučilišta domaćina. Tema predavanja je bila ‘‘Energy sustainbility and Energy Efficiency in Buildings”. Predavanjima je sveukupno prisustvovalo oko stotinjak studenata i desetak profesora.