Prikupljanje pomoći na FESB-u za poplavama ugroženo stanovništvo Slavonije

19. svibnja 2014.
 od 09:00 do 14:00
Mala vijećnica

Organiziramo prikupljajnje sljedećih potrepština za poplavama ugroženo stanovništvo Slavonije:

• ZA BEBE I DJECU: kašice za bebe, pelene, vlažne maramice, mlijeko za dohranu, kozmetika za bebe i djecu.
    • HRANA: Sve što može duže stajati -konzervirano (paštete, razni namazi, mesni doručak, i dr.), flaširano, u tetrapaku, suhomesnato s dugim rokom trajanja, hrana za šećerne bolesnike. Voda!
    • ZA HIGIJENU: Gel za suho pranje ruku, vlažne maramice, prva pomoć, asepsol, toalet papir, ulošci, tamponi, sapuni, lijekovi protiv bolova.

Navedene potrepštine možete donijeti u malu vijećnicu FESB-a (A213) svaki dan (od ponedjeljka 19. svibnja) od 9 do 14 sati. Po sakupljanju dovoljne količine potrepština organizirat ćemo njihov prijevoz do Crvenog križa.