Dani FESB-a 2014: Petak, nogometne utakmice studenata i profesora

U petak 30. svibnja na terenima FESB-a odigrane su nogometne utakmice studenata i profesora

Na nogometnim terenima FESB-a odigran je turnir na kojem su sudjelovale ekipe studenata i profesora:

1. Profesori i asistenti
    2. EIT (preddiplomski, diplomski i stručni)
    3. Računarstvo (preddiplomski, diplomski i stručni)
    4. Strojarstvo, Brodogradnja i Industrijsko inženjerstvo (preddiplomski, diplomski i stručni)

Boljim izvođenjem penala u finalu protiv ekipe EIT-a pobjedila je ekipa Profesora.

Revijalnu utakmicu, uz najveće zanimanje publike, i ove godine odigrale su studentice FESB-a.

U okviru programa odigrana je i finalna utakmica studentske malonogometne lige FESB-a, FESB Champion League. Rezultatom 3:0 protiv ekipe Saky i pijuni, slavila je ekipa Ćifluk. Ekipa Ćifluk nastupala je u sastavu: Filip Vranić, Ile Budimir, Mario Kolak, Ivan Martić, Marko Bošnjak, Josip Bošnjak, Ante Granić, Sentić Joško, Babić Jakov i Jure Petković.

U nastavku vijesti pogledajte galeriju fotografija.