Održana komemoracija za Hrvoja Dujmića

Dana 1. srpnja u 12:15 sati u dvorani A100 FESB-a održan je skup uspomene na dragog kolegu i prijatelja Hrvoja Dujmića

Komemoraciji je prisustvovala Hrvojeva obitelj te brojne njegove kolege, studenti i prijatelji.

Dekan FESB-a izv. prof. dr. sc. Srdjan Podrug iznio je akademski životopis Hrvoja Dujmića. U ime grupa u kojima je Hrvoje djelovao nastavno, znanstveno i stručno, govorio je šef Katedre za komunikacijske tehnologije i obradu signala prof. dr. sc. Dinko Begušić. Predstojnik Zavoda za elektroniku prof. dr. sc. Vladan Papić, govorio je o njihovom dugogodišnjem prijateljstvu koje traje još od njihovih srednjoškolskih dana.

Osim njih svoje uspomene na Hrvoja su sa skupom podijelili i njegovi prijatelji Ivica Sorić i Arsen Radman.