Sudjelovanje studenata FESB-a na eZ Publish i PHP ljetnoj školi

Studenti FESB-a: Josipa Nasutović, Pavla Peović, Marko Raše i Josip Žilić pod vodstvom dr. sc. Josipa Lorincza su sudjelovali u aktivnostima ljetne škole eZ publish i PHP summer camp 2014.

Treća uzastopna ljetna škola je održana u organizaciji tvrtke Netgen d.o.o od 3. do 6. rujna 2014. godine u konferencijskom centru hotela Park u Rovinju. Ljetna škola je okupila oko devedeset domaćih i inozemnih sudionika koji u svom radu aktivno koriste PHP i eZ Publish tehnologije. Kroz niz predavanja i praktičnih radionica održanih od strane eksperata, prezentirane su najnovije informacije i znanja iz područja razvoja novih rješenja korištenjem eZ Publish, PHP, Symfony i MongoDB tehnologija.

Financijsku podršku sudjelovanju studenata i nastavnika s FESB-a u radu ljetne škole je omogućio FESB, kroz financiranje u okviru studentskog projekta eZ publish summer camp 2014. Više informacija o ljetnoj školi eZ Publish i PHP summer camp se može naći na:

autor: Josip Lorincz