Održan uvodni sat za brucoše

Dana 26. rujna 2014. godine u 9:00 sati u amfiteatru A100 održan je uvodni sat na početku akademske godine 2014./2015.

Ove godine studijske programe FESB-a upisalo je 550 brucoša.

Na uvodnom satu im se najprije obratio rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Ivan Pavić te im se zahvalio i čestitao što su za nastavak svog obrazovanja odabrali upravo Sveučilište u Splitu.

Potom je dekan FESB-a izv. prof. dr. sc. Srdjan Podrug održao prezentaciju novim studentima FESB-a, kroz koju im je približio povijest, ustroj i studijske programe FESB-a. Osvrnuo se na sve informatičke sustave koje naši studenti koriste kao podršku studiranju, te im je naposlijetku prezentirao mogućnosti koje im Fakultet pruža u izvannastavnim aktivnostima.

Na kraju se brucošima obratio predsjednik Studentskog zbora FESB-a Marin Kraljević, koji im je rekao nešto o životu na FESB-u iz studentske perspektive.