Natječaj za izbor na radna mjesta stručnih suradnika i laboranta

Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, objavljuje

Za izbor:

1. jednog višeg stručnog suradnika za rad na projektu “Prototip sustava za potrage i spašavanja temeljen na obradi slika” na određeno vrijeme;
    2. dva stručna suradnika za rad na projektu “Istraživanje i razvoj vodikovog energetskog sustava u sprezi s obnovljivim izvorima energije” na određeno vrijeme;
    3. jednog stručnog suradnika za znanstveno područje prirodnih znanosti, polje matematika, na određeno vrijeme;
    4. jednog doktoranda na radno mjesto stručnog suradnika za rad na projektu “Inovativno, pametno poduzeće – INSENT” na određeno radno vrijeme;
    5. jednog doktoranda na radno mjesto stručnog suradnika na projektu Upravljanje vodom i toplinom i trajnost membranskih gorivnih članaka na određeno vrijeme;

Pristupnici pod točkom 1. do 5. moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (N.N. 123./03., 105./04., 174./04., 46./07., 45./09., 63./11. i 94./13.).

Natječaj traje 30 dana od dana objave.

6. jednog višeg laboranta za rad na projektu “Istraživanje i razvoj vodikovog energetskog sustava u sprezi s obnovljivim izvorima energije” na određeno radno vrijeme.

Uvjet: inženjer strojarstva

Uz prijavu na natječaj kandidati pod točkom 6. su dužni priložiti:

• životopis,
    • rodni list,
    • domovnicu,
    • preslik radne knjižice,
    • dokaz o stečenoj stručnoj spremi,
    • izvornik uvjerenja kojim se dokazuje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak.

Natječaj traje 8 dana od dana objave.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno čl. 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova N.N. 116/03.

Sve informacije mogu se dobiti u Službi za upravno-pravne poslove Fakulteta.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se na adresu: Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, Ruđera Boškovića 32., 21000 Split. Nepravovremene prijave i prijave bez dokaza o ispunjavanju uvjeta neće se razmatrati. O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Natječaj je objavljen u Universitasu koji izlazi kao podlistak Slobodne Dalmacije u ponedjeljak 29.09.2014., a točka (6) za višeg laboranta je objavljena i na Zavodu za zapošljavanje 29.09.2014. Natječaj je također objavljen i u Narodnim novinama 30.09.2014.

dekan,
prof. dr. sc. Srdjan Podrug