Natječaj za predavača, poslijedoktoranda, stručnog suradnika i projekt menadžera

Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, objavljuje,

Za izbor:

• jednog nastavnika naslovno nastavno zvanje predavača za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje strojarstvo, grana brodostrojarstvo;
  • jednog poslijedoktoranda za rad na projektu “Mjerenja svojstava Higgsovog bozona i potraga za novom fizikom detektorom CMS”, na određeno vrijeme;
  • jednog doktoranda na radno mjesto stručnog suradnika na projektu “Mjerenja svojstava Higgsovog bozona i potraga za novom fizikom detektorom CMS”, na određeno vrijeme;Pristupnici pod točkom 1. do 3. moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (N.N. 123./03., 105./04., 174./04., 46./07., 45./09., 63./11. i 94./13.). Natječaj traje 30 dana od dana objave.
  • projekt menadžer s 50% radnog vremena za rad na projektu “Sigurnija i učinkovitija kogeneracijska/trigeneracijska postrojenja” – 1 izvršitelj na određeno vrijeme.

Uvjeti:

• VSS;
    • radno iskustvo: 1 godina;
    • iskustvo rada na poslovima upravljanja projektima financiranih od strane EU.

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

• životopis;
    • dokaz o radnom iskustvu;
    • dokaz o iskustvu i znanjima koja se traže u uvjetima natječaja;
    • preslik domovnice;
    • preslik rodnog lista;
    • dokaz o stečenoj stručnoj spremi.
    • uvjerenje kojim se dokazuje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci).

Natječaj traje 8 dana od dana objave.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno čl. 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova N.N. 116/03.

Sve informacije mogu se dobiti u Službi za upravno-pravne poslove Fakulteta.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se na adresu: Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, Ruđera Boškovića 32., 21000 Split. Nepravovremene prijave i prijave bez dokaza o ispunjavanju uvjeta neće se razmatrati. O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Natječaj je izašao u Narodnim Novinama u petak 31.10.2014.  te u “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” u ponedjeljak 03.11.2014.

dekan,
prof. dr. sc. Srdjan Podrug