Održana prezentacija xEurope Outreach Programme, European Institute of Technology (EIT ICT Labs)

U petak 14. studenoga 2014. u vijećnici Fakulteta održana je prezentacija istraživačkih aktivnosti i edukacijskih programa u okviru xEurope Outreach Programme u organizaciji European Institute of Technology (EIT ICT Labs) i inovacijskog centra Trento RISE. Prezentaciju je održao Gert Guri, Education manager., :

Prezentaciji istraživačkih aktivnosti i mogućnosti suradnje bilo je nazočno 11 istraživača s FESB-a. Prezentirane su istraživačke aktivnosti u području Informacijske i komunikacijske tehnologije (ICT) 12 istraživačkih grupa u okviru inovacijskog centra Trento RISE.

Prezentaciji edukacijskih programa bilo je nazočno 31 studenata. Prezentirani su programi diplomskih studija u suradnji sa Sveučilištem u Trentu i skupinom europskih sveučilišta povezanih s EIT ICT Labs. Posebno su istaknuti programi ljetne škole EIT ICT Labs i mogućnosti dodjele školarina.

Više informacija možete pronaći na poveznicama:

Za dodatne informacije možete se javiti na e-mail adresu begusic@fesb.hr ili na tel. 305638.

autor:Dinko Begušić