Obavijest o obrani doktorskog rada (disertacije) pristupnika Marka Vukasovića, dipl. ing.

Fakultetsko vijeće Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu na svojoj sjednici održanoj dana 19. studenoga 2014. godine prihvatilo je pozitivnu ocjenu

DOKTORSKOG RADA (DISERTACIJE)

pristupnika Marka Vukasovića, dipl. ing. pod naslovom:

SAVIJANJE I UVIJANJE TANKOSTJENIH KOMPOZITNIH ŠTAPOVA OTVORENOG POPREČNOG PRESJEKA

i imenovalo Povjerenstvo za obranu doktorskog rada (disertacije) u sastavu:

1. Izv. prof. dr. sc. Frane Vlak – predsjednik
    2. Prof. dr. sc. Radoslav Pavazza – mentor
    3. Prof. dr. sc. Vedrana Kozulić – član (Fakultet građevinarstva, arhitekture i geodezije u Splitu)
    4. Izv. prof. dr. sc. Vedrana Cvitanić – član
    5. Doc. dr. sc. Ado Matoković – član (Sveučilišni odjel za stručne studije Sveučilišta u Splitu)

Zamjenici:

1. Prof. dr. sc. Željan Lozina
    2. Doc. dr. sc. Damir Sedlar

Obrana doktorskog rada (disertacije) održati će se u četvrtak 27. studenoga 2014. godine u 11:00 sati u Maloj vijećnici Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu.

dekan,
prof. dr. sc. Srdjan Podrug