Obavijest o nastupnom predavanju – dr. sc. Jakov Krstulović Opara

Temeljem Odluke Rektorskog zbora visokih učilišta Republike Hrvatske o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja (Narodne novine broj 129/05), dekan Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu daje

OBAVIJEST

Dr. sc. Jakov Krstulović Opara  održat će  nastupno predavanje za izbor u znanstveno-nastavno zvanje docenta za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika, grana elektroenergetika, dana 1. prosinca (ponedjeljak) 2014. godine u 15:15 sati u predavaonici B 319 Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu (Ruđera Boškovića 32).

Tema nastupnog predavanja je:

Definicije naponskih naprezanja i standardnih ispitnih napona elemenata VN električnih postrojenja

Predavanje će se održati u prisutnosti studenata i nastavnika Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu te Stručnog  povjerenstva u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Elis Sutlović
    2. Prof. dr. sc. Matislav Majstrović, Energetski institut “Hrvoje Požar”
    3. Prof. dr. sc. Igor Kuzle, Fakultet elektrotehnike i računarstva Zagreb

Ova obavijest o nastupnom predavanju oglašava se na oglasnim pločama i web-stranicama Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu i Rektorata Sveučilišta u Splitu.

dekan,
prof. dr. sc. Srdjan Podrug