Svečane promocije na FESB-u

Na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u dvorani A100 održat će se 19. prosinca 2014. godine svečane promocije sveučilišnih prvostupnica inženjerki i sveučilišnih prvostupnika inženjera te stručnih pristupnica i pristupnika i stručnih prvostupnica inženjerki i stručnih prvostupnika inženjera. Dana 20. prosinca 2014. godine održat će se svečane promocije magistri inženjerki i magistara inženjera.

Raspored i popis promovanata:

Dana 19. prosinca 2014. godine u 10:00 sati održat će se promocija stručnih pristupnica i pristupnika, te stručnih prvostupnica inženjerki i stručnih prvostupnika inženjera:

• elektrotehnike,
    • računarstva,
    • strojarstva,
    • brodogradnje.

popis promovanata

Dana 19. prosinca 2014. godine u 12:00 sati održat će se promocija sveučilišnih prvostupnica inženjerki i sveučilišnih prvostupnika inženjera:

• elektrotehnike i informacijske tehnologije.

popis promovanata

Dana 19. prosinca 2014. godine u 14:00 sati održat će se promocija sveučilišnih prvostupnica inženjerki i sveučilišnih prvostupnika inženjera:

• računarstva,
    • strojarstva,
    • brodogradnje,
    • industrijskog inženjerstva.

popis promovanata

Dana 20. prosinca 2014. godine u 10:00 sati održat će se promocija magistri inženjerki i magistara inženjera:

•  automatike i sustava,
    •  elektronike i računalnog inženjerstva,
    •  elektrotehnike,
    •  komunikacijske i informacijske tehnologije