Preminula Lidija Dujmović

Nakon teške bolesti 16. veljače 2015. godine preminula je gospođa Lidija Dujmović.

Dana 16. veljače 2015. godine, u 64. godini života, preminula je voditeljica Studentske službe Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje gospođa Lidija Dujmović.

Ispraćaj na posljednji počinak bit će 18. veljače 2015. godine u 12:00 sati na groblju Lovrinac.

Gospođa Dujmović zaposlila se na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu prije 39 godina i na njemu provela čitav svoj radni vijek. Pamtit će je brojne generacije studenata Fakulteta kao brižnu osobu koja ih je pratila od samog upisa na Fakultet pa do promocija koje je s velikom radošću i pažnjom za njih pripremala.

Kao njeni suradnici i prijatelji ostajemo trajno zahvalni na njenom velikom trudu i doprinosu Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje.