Poziv za podnošenje prijava za izbor dekana FESB-a za mandatno razdoblje od 1. listopada 2015. godine do 30. rujna 2017. godine

Temeljem Odluke Fakultetskog vijeća od 18. ožujka 2015.g. (Klasa: 080-03/15-02/0003, Ur.broj: 2181/206-01-15-0002) te članka 22. stavka 6. Statuta Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Povjerenstvo za prikupljanje prijava za izbor dekana, na svojoj I. sjednici održanoj dana 20. ožujka 2015. godine objavljuje

POZIV ZA PODNOŠENJE PRIJAVA ZA IZBOR DEKANA FESB-A

• Pokreće se postupak prikupljanja prijava za izbor dekana Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje za mandatno razdoblje od 1. listopada 2015. godine do 30. rujna 2017. godine.
    • Za dekana može biti izabran nastavnik Fakulteta u znanstveno-nastavnom zvanju izvanrednog profesora, redovitog profesora ili redovitog profesora u trajnom zvanju koji s Fakultetom ima zaključen ugovor o radu na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom. Ista osoba može biti birana za dekana najviše dva puta uzastopce.
    • Kandidati za izbor dekana dužni su prijavu dostaviti u pisarnicu Fakulteta, u zatvorenoj omotnici s naznakom „Povjerenstvu za prikupljanje prijava za izbor dekana“, najkasnije do 20. travnja 2015. godine.
    • Kandidati su uz prijavu obvezni priložiti sljedeću dokumentaciju:
    • podršku za prijavu vijeća zavoda i/ili Odsjeka i/ili najmanje 10 nastavnika u znanstveno-nastavnom zvanju koji imaju ugovor o radu na Fakultetu. Podrška za prijavu za izbor dekana može se dati samo jednom pristupniku;
    • životopis;
    • program rada za dekanski mandat.
    • Lista kandidata koji ispunjavaju uvjete za izbor dekana i programi rada kandidata za dekanski mandat objaviti će se na internetskim stranicama Fakulteta.

Poveznica za preuzimanje Poziva za podnošenje prijava za izbor dekana FESB-a za mandatno razdoblje od 1. listopada 2015. godine do 30. rujna 2017. godine

Predsjednik Povjerenstva,
prof. dr. sc. Željan Lozina