Natječaj za nastavnika, višeg laboranta, višeg stručnog referenta i voditelja

Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, objavljuje

Za izbor:

1. jednog nastavnika u nastavno zvanje višeg predavača za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika, grana elektronika na određeno vrijeme;

Pristupnici pod točkom 1. moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (N.N. 123./03., 198./03., 105./04., 174./04., 2./07., 46./07., 45./09., 63./11., 94./13. i 101./14.).

Natječaj traje 30 dana od dana objave u Narodnim novinama.

2. jednog višeg laboranta za rad na projektu “Istraživanje i razvoj vodikovog energetskog sustava u sprezi s obnovljivim izvorima energije” na određeno radno vrijeme.

Uvjeti koje moraju ispunjavati kandidati:

• završen odgovarajući preddiplomski sveučilišni studij (sveučilišni prvostupnik), odnosno stručni studij (stručni pristupnik ili prvostupnik), ili stručni dodiplomski studij (VŠS) elektrotehnike ili strojarstva;
    • probni rad u trajanju 3 mjeseca;
    • aktivno znanje engleskog jezika;

3. višeg stručnog referenta za rad u računovodstvu – radno mjesto II. vrste – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme;

Uvjeti koje moraju ispunjavati kandidati:

• završen odgovarajući preddiplomski sveučilišni studij (sveučilišni prvostupnik) odnosno stručni studij (stručni pristupnik ili prvostupnik), ili prijašnji VŠS,
    • poznavanje engleskog jezika;
    • znanje rada na računalu;

4. voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica za rad u studentskoj službi – položaj III. vrste – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme;

Uvjeti koje mora ispunjavati kandidati:

• SSS;
    • poznavanje engleskog jezika;
    • znanje rada na računalu.

Uz prijavu na natječaj kandidati pod točkama 2., 3. i 4. su dužni priložiti:

• životopis;
    • dokaz o radnom iskustvu;
    • preslik domovnice;
    • preslik rodnog lista;
    • dokaz o stečenoj stručnoj spremi;
    • uvjerenje kojim se dokazuje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci).

Natječaj traje 8 dana od dana objave u Narodnim novinama.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno čl. 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova N.N. 82/08.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo odnosno priložiti propisane dokaze o tom statusu.

Fakultet zadržava pravo provođenja testiranja znanja i vještina za prijavljene kandidate koji zadovoljavaju formalne uvjete.

Dekan Fakulteta imenuje Povjerenstvo za provedbu javnog natječaja. Povjerenstvo utvrđuje popis kandidata koji su se prijavili na javni natječaj, koji ispunjavaju formalne uvjete te ih upućuje na testiranje. Kandidati će o testiranju biti obaviješteni putem e-maila/telefona najmanje tri dana prije održavanja testiranja.

Za radno mjesto viši stručni referent za rad u računovodstvu testirati će se:

1. Engleski jezik – razina B2,

2. Microsoft Office (Word, Excel, Outlook),

3. Knjigovodstvo.

Za radno mjesto voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica za rad u studentskoj službi testirati će se:

1. Engleski jezik – razina A2,

2. Microsoft Office (Word, Excel, Outlook),

3. Psihologijsko testiranje.

Smatra se da kandidat koji nije pristupio testiranju povukao prijavu na natječaj i više se ne smatra kandidatom.

Kandidat koji dobije pozitivnu ocjenu na testiranju biti će pozvan na razgovor(intervju).

Sve informacije mogu se dobiti u Službi za upravno-pravne poslove Fakulteta.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se na adresu: Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, Ruđera Boškovića 32, 21000 Split.

Nepravovremene prijave i prijave bez dokaza o ispunjavanju uvjeta neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Natječaj je izašao u “Slobodnoj Dalmaciji” i “Narodnim novinama” u srijedu 01.07.2015. godine. Natječaj za točke 2.,3. i 4. objavljen je i u “HZZ-u” na isti dan.

dekan,
prof. dr. sc. Srdjan Podrug