Upisi na FESB

Danas, 17. srpnja 2015. godine u 18:00 sati bit će objavljene konačne rang liste za upis na studijske programe na visokim učilištima u Republici Hrvatskoj u ljetnom upisnom roku.

Pristupnici koji će kroz NISpVU (www.postani-student.hr) ostvariti pravo upisa na preddiplomske sveučilišne i stručne studije FESB-a, trebaju u periodu od 20. do 22. srpnja 2015. godine dovršiti upisni postupak.

Sve potrebne informacije o dovršetku upisa (gdje i u kojem terminu trebate doći, koje sve dokumente trebate donijeti,…) možete pronaći na poveznici: https://www.fesb.hr/upisi.

Hvala svim maturantima koji su odabrali naš Fakultet za nastavak svog obrazovanja. Upisom na FESB pridružili ste se jednoj velikoj obitelji od preko 2.000 studenata koji već studiraju na našem Fakultetu i gotovo 20.000 studenata koji studiraju na splitskom sveučilištu. Želimo vam srdačnu dobrodošlicu na vaš i naš Fakultet te sretan početak jedne nove etape u vašem životu, na prvim koracima vašeg ulaska u akademsku zajednicu.