Obavijest o obrani doktorskog rada (disertacije) pristupnika mr. sc. Igora Mazića

Fakultetsko vijeće Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu na svojoj sjednici održanoj dana 16. rujna 2015. godine prihvatilo je pozitivnu ocjenu

DOKTORSKOG RADA (DISERTACIJE)

pristupnika mr. sc. Igora Mazića, pod naslovom: “PREPOZNAVANJE ZVIŽDUKA U FONOPNEUMOGRAMIMA DJECE KORIŠTENJEM ALGORITAMA STROJNOG UČENJA“i imenovalo Povjerenstvo za obranu doktorskog rada (disertacije) u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Ivo Mateljan – predsjednik

2. Prof. dr. sc. Mirjana Bonković – mentor

3. Prof. dr. sc. Igor Kononenko, (Fakulteta za računalništvo in informatiko, Univerza v Ljubljani, Slovenija) – član

4. Prof. dr. sc. Zoran Valić (Medicinski fakultet u Splitu) – član

5. Izv. prof. dr. sc. Tamara Grujić – član

Zamjenici:

1. Prof. dr. sc. Vladan Papić – član

2. Prof. dr. sc. Mojmil Cecić – član

Obrana doktorskog rada (disertacije) održati će se u četvrtak 24. rujna 2015. godine u 13:30 sati u Vijećnici Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu.

dekan,
prof. dr. sc. Srdjan Podrug