Obavijest o nastupnom predavanju dr. sc. Maje Čić

Temeljem Odluke Rektorskog zbora visokih učilišta Republike Hrvatske o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja (Narodne novine broj 129/05), dekan Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu daje

OBAVIJEST

Dr. sc. Maja Čić održat će nastupno predavanje za izbor u nastavno zvanje viši predavač za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika, grana elektronika, dana 6. listopada (utorak) 2015. godine u 14:15 sati u predavaonici A101 Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu (Ruđera Boškovića 32).

Tema nastupnog predavanja je: “Analiza složenosti algoritama”.

Predavanje će se održati u prisutnosti studenata i nastavnika Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu te Stručnog povjerenstva u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Sven Gotovac

2. Prof. dr. sc. Vladan Papić

3. Doc. dr. sc. Eugen Mudnić

Ova obavijest o nastupnom predavanju oglašava se na oglasnim pločama i web-stranicama Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu i Rektorata Sveučilišta u Splitu.

dekan,
prof. dr. sc. Srdjan Podrug