Obavijest o obrani doktorskog rada (disertacije) pristupnice Maje Braović, mag. ing.

Fakultetsko vijeće Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu na svojoj sjednici održanoj dana 18. studenog 2015. godine prihvatilo je pozitivnu ocjenu DOKTORSKOG RADA (DISERTACIJE) :

pristupnice Maje Braović, mag. ing., pod naslovom: “SEGMENTACIJA I KLASIFIKACIJA NEPROZIRNIH I POLUPROZIRNIH REGIJA NA SLIKAMA PRIRODNOG KRAJOLIKA

i imenovalo Povjerenstvo za obranu doktorskog rada (disertacije) u sastavu:

• Prof. dr. sc. Vladan Papić – predsjednik
  • Prof. dr. sc. Darko Stipaničev – mentor
  • Prof. dr. sc. Sven Lončarić (Fakultet elektrotehnike i računarstva u Zagrebu) – član
  • Doc. dr. sc. Saša Mladenović (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu) – član
  • Doc. dr. sc. Damir Krstinić – član

Zamjenici:

• Doc. dr. sc. Ljiljana Šerić – član
  • Doc. dr. sc. Marjan Sikora – član

Obrana doktorskog rada (disertacije) održati će se u srijedu 9. prosinca 2015. godine u 15:00 sati u Vijećnici Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu.

dekan,
prof. dr. sc. Sven Gotovac