Natječaj za višeg stručnog suradnika i voditelja

Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje objavljuje,

Za izbor:

1.jednog višeg stručnog suradnika za rad na projektu Napredno sučelje za jednostavniju interakciju čovjeka i računala, na određeno vrijeme;

Pristupnici pod točkom 1. moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (N.N. 123./03., 105./04., 174./04., 46./07., 45./09., 63./11., 94./13. 139./13. i 101./14.).

Natječaj traje 30 dana od dana objave u Narodnim novinama.

2.jednog voditelja ostalih ustrojstvenih jedinica (prijema i otpreme pošte) – položaj III. vrste na neodređeno radno vrijeme;

Posebni uvjeti:

• SSS
    • radno iskustvo: 1 godina
    • trajanje probnog rada: 2 mjeseca

Uz prijavu na natječaj pod točkom 2. kandidati su dužni priložiti:

• životopis
    • preslik diplome
    • elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog – zavoda za mirovinsko osiguranje
    • dokaz o radnom iskustvu (potvrda poslodavca o vrsti poslova, ili preslik rješenja o rasporedu ili ugovora o radu)
    • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik osobne iskaznice, vojne iskaznice, putovnice ili domovnice)
    • uvjerenje kojim se dokazuje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci).

Natječaj traje 8 dana od dana objave u Narodnim novinama.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo odnosno priložiti propisane dokaze o tom statusu.

Fakultet će provesti testiranje znanja i vještina za prijavljene kandidate koji zadovoljavaju formalne uvjete, o čemu će kandidati biti pravovremeno obaviješteni.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno čl. 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova N.N. 82/08.

Sve informacije mogu se dobiti u Službi za upravno-pravne poslove Fakulteta na broj tel. 305-756.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se na adresu: Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, Ruđera Boškovića 32, 21000 Split.

Nepravovremene prijave i prijave bez dokaza o ispunjavanju uvjeta neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Natječaj za točku 1. će izaći u “Narodnim novinama” u petak 04.12.2015. i u “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” u petak 11.12.2015. godine.

Natječaj za točku 2. izašao je u četvrtak 03.12.2015. na stranicama “Zavoda za zapošljavanje” i u “Narodnim novinama” u srijedu 02.12.2015. godine.

dekan,
prof. dr. sc. Sven Gotovac