Akcija sakupljanja prehrambenih namirnica i potrepština za socijalnu samoposlugu

Fakultet organizira sakupljanje prehrambenih namirnica i potrepština za socijalnu samoposlugu u suradnji sa Udrugom MOST. Namirnice i potrepštine mogu se donirati u periodu od 10. – 21.12. u prostorima male vijećnice Fakulteta.

Prioritetne namirnice su:

• sve vrste prehrambenih namirnica (paštete, mesni doručak, općenito konzerve, džemovi, keksi, ulje, čokolino, mlijeko, čajevi. kava, juhe u vrećicama i dr.)
    • higijenske potrepštine (dječje pelene, šamponi, kupke, deterdženti za rublje i suđe, četkice…)

Usluge socijalne pomoći trenutno koristi oko 400 obitelji  sa preko 240 djece i svaka donacija je od iznimnog značaja jer potrebe su nažalost velike!

Nadamo se da će te se odazvati u što većem broju i pomoći svojim malim doprinosom!