Postani (web)novinar, fotograf ili grafičar STOP fakultetskih novina FESB-a

”STOP”, Studentske novine, vodi grupa studenata Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu (FESB) koja djeluje pod pokroviteljstvom Studentskog zbora FESB-a i izdala je već četiri uspješna broja.

Cilj STOP novina je ponuditi stručne odgovore na razna studentska pitanja, informirati i otvoriti razne teme koje zanimaju studente. Time nastoje podići akademsku kulturu na jednu višu razinu te poticati na kreativnost i kulturno izražavanje kao i uspostaviti nove oblike suradnje u akademskom okruženju.

Pridruži se zabavnom timu novinara i intervjuiraj profesore, studente, piši kolumne ili pak podijeli s drugima zabavnu priču. Zapravo, piši o onome što želiš da se čita 😉 Budi kreativan, učini svoje studiranje zanimljivim i osiguraj si besplatan put na ELEKTRIJADUU!!!

PRIJAVE:

Mogu se prijaviti studenti SVIH fakulteta.

Dođite u petak, 18.12.2015. u 17:00h, ured A109(FESB) te započnite svoju novu zabavnu avanturu.

Za sva ostala pitanja kontaktirajte nas na mail: urednistvo.stop@fesb.hr ili na facebook stranici: STOP službene novine FESB-a

DOBRODOŠLI, ČEKAMO VAS!!!!

Vaš STOP tim