ODRŽANE SVEČANE PROMOCIJE NA FESB-U

Na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, 18. prosinca 2015. godine održane su svečane promocije sveučilišnih prvostupnica inženjerki i sveučilišnih prvostupnika inženjera, stručnih prvostupnica inženjerki i stručnih prvostupnika inženjera te stručnih pristupnica i stručnih pristupnika. Dana 19. prosinca 2015. godine održane su svečane promocije magistri inženjerki i magistara inženjera.

Na 5 svečanih promocija, uvijek u prepunoj dvorani A100, promovirano je 264 magistra inženjera, 213 sveučilišnih prvostupnika inženjera, 72 stručna prvostupnika inženjera i 12 stručnih pristupnika.

Promotori na ovim svečanostima su bili prof. dr. sc. Sven Gotovac, dekan FESB-a, s prodekanima prof. dr. sc. Vladanom Papićem, izv. prof. dr. sc. Sandrom Nižetićem i doc. dr. sc. Branimirom Lelom.