Javni razgovor s pristupnicom Dominom Cikatić Šanić, dipl. ing.

Temeljem članka 42. Pravilnika o poslijediplomskom studiju Fakulteta te Odluke Fakultetskog vijeća od 16. prosinca 2015. godine o imenovanju Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada (disertacije), obavještavamo vas da će se JAVNI RATGOVOR :

o očekivanom znanstvenom doprinosu doktorskog rada (disertacije) s pristupnicom Dominom Cikatić Šanić, dipl. ing. održati u četvrtak 21. siječnja 2016. godine u dvorani C501 s početkom u 15:15 sati.

Predložena tema doktorskog rada (disertacije) nosi naslov: “ENERGETSKI POTENCIJAL MIKRO-KOGENERACIJSKIH SUSTAVA S MEMBRANSKIM GORIVNIM ČLANCIMA U SPREZI S OBNOVLJIVIM IZVORIMA ENERGIJE

Članovi Povjerenstva za prihvaćanje teme doktorskog rada (disertacije):

• Prof. dr. sc. Gojmir Radica – predsjednik
  • Prof. dr. sc. Frano Barbir – mentor
  • Prof. emer. dr. sc. Jagoda Radošević – član
  • Izv. prof. dr. sc. Sandro Nižetić – član
  • Prof. dr. sc. Hrvoje Kozmar (Fakultet strojarstva i brodogradnje u Zagrebu) – član

Predsjednik Povjerenstva,
prof. dr. sc. Gojmir Radica