Natječaj za nastavnika i dva viša laboranta

Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, objavljuje,

Za izbor:

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje redoviti profesor za znanstveno područje prirodnih znanosti, polje fizika, grana fizika elementarnih čestica i polja i odgovarajuće radno mjesto;Pristupnici pod točkom 1. moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (N.N. 123./03., 198./03., 105/04., 174./04., 02./07. 46./07., 45./09., 63./11., 94./13., 139./13., 101./14. i 60./15.).Natječaj traje 30 dana od dana objave u Narodnim novinama.
  2. jednog višeg laboranta za rad na projektu “Upravljanje vodom i toplinom i trajnost membranskih gorivnih članaka” na određeno radno vrijeme;
  3. jednog višeg laboranta za rad na projektu “Giantleap u okviru programa HORIZON 2020” na određeno radno vrijeme.

Uvjet

• inženjer elektrotehnike ili strojarstva

Posebni uvjeti:

• aktivno znanje engleskog jezika
    • radno iskustvo 1 godina u laboratoriju
    • probni rad 3 mjeseca

Uz prijavu na natječaj kandidati pod točkom 2. i 3. su dužni priložiti:

• životopis
    • preslik diplome
    • elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
    • dokaz o radnom iskustvu (potvrda poslodavca o vrsti poslova, ili preslik rješenja o rasporedu ili ugovora o radu)
    • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik osobne iskaznice, vojne iskaznice, putovnice ili domovnice)
    • uvjerenje kojim se dokazuje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci).

Natječaj traje 8 dana od dana objave u Narodnim novinama.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno čl. 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova N.N. 82/08.

Sve informacije mogu se dobiti u Službi za upravno-pravne poslove Fakulteta na broj tel. 305-756.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se na adresu: Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, Ruđera Boškovića 32, 21000 Split.

Nepravovremene prijave i prijave bez dokaza o ispunjavanju uvjeta neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Točka 1. natječaja je izašla u “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” u ponedjeljak 04.04.2016. godine. Natječaj za sve tri točke izlazi u srijedu 06.04.2016. u Narodnim Novinama, a točke 2. i 3. će istog datuma izaći i na Zavodu za zapošljavanje. Natječaj je izašao u EURAXESS-u 08.04.2016. godine.

dekan,
prof. dr. sc. Sven Gotovac