Okrugli stol o poduzetništvu – SoftCOM 2016

Okrugli stol/Panel “Otvorena diskusija o poduzetništvu u Hrvatskoj”

održava se u okviru Gospodarskog foruma konferencije SoftCOM 2016 (http://www.fesb.hr/SoftCOM) petak, 23. rujna 2016. u 16:30 sati u sali “Korčula” hotela Radisson Blu u Splitu.

Diskutirati će se problematika otvaranja firme, pronalazak prvog kapitala, organizacija poslovanja, zapošljavanje IT kadra, suradnja sa sveučilištem i generalna iskustva i savjeti panelista.

Sudionici diskusije su:

• Morten Smalby – GetByBus – Danski poduzetnik koji s obitelji živi i vodi firmu u Splitu zadnjih 10 godina
    • Antonio Perić – Locastic – lokalni poduzetnik, vodi softversku agenciju i radi za globalno tržište
    • Dario Boras – Amplifico – mladi lokalni poduzetnik koji je u poduzetništvo krenuo odmah sa fakulteta, radi proizvode u okviru IoT-a

Panel moderira Ante Dagelić, asistent i doktorant s FESB-a, također sa iskustvom u poduzetništvu.

Svi studenti, djelatnici i ostali koji razmišljaju o otvaranju firme, ili su samo zainteresirani čuti više o ovoj temi pozvani su prisustvovati predavanju a po želji i uključiti se u diskusiju i dobiti odgovore na pitanja.