Natječaj za voditelja i tehničkog suradnika

Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje objavljuje

za izbor:

1. jednog voditelja ostalih ustrojstvenih jedinica za rad u studenskoj službi – položaj III. vrste na neodređeno radno vrijeme;

Posebni uvjeti:

• SSS
    • znanje rada na računalu
    • poznavanje engleskog jezika
    • radno iskustvo: 1 godina
    • trajanje probnog rada: 3 mjeseca

2. jednog tehničkog suradnika u održavanju – radno mjesto III. vrste na neodređeno radno vrijeme;

Posebni uvjeti:

• SSS
    • radno iskustvo: 1 godina
    • trajanje probnog rada: 2 mjeseca

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

• životopis
    • preslik diplome
    • elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog – zavoda za mirovinsko osiguranje
    • dokaz o radnom iskustvu (potvrda poslodavca o vrsti poslova, ili preslik rješenja o rasporedu ili ugovora o radu)
    • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik osobne iskaznice, vojne iskaznice, putovnice ili domovnice)
    • uvjerenje kojim se dokazuje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci).

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno čl. 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova N.N. 82/08.

Pristupnikom u natječajnom postupku smatra se osoba koja je podnijela urednu i pravovremenu prijavu na natječaj, sa svim prilozima , koja u potpunosti ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Za pristupnike koji ispunjavaju formalne uvjete može se provesti provjera znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta, putem testiranja i/ili intervjua.

Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo odnosno priložiti propisane dokaze koje posebni propisi propisuju za ostvarivanje prava na prednost pri zapošljavanju, te ostvaruje prednost pri zapošljavanju po predmetnom natječaju,u odnosu na ostale pristupnike, samo pod jednakim uvjetima utvrđenima ovim natječajem za izbor pristupnika.

Sve informacije mogu se dobiti u Službi za upravno-pravne poslove Fakulteta na broj tel. 305-756.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se na adresu: Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, Ruđera Boškovića 32, 21000 Split.

Natječaj traje 8 dana od dana objave u Narodnim novinama.

Nepravovremene prijave i prijave bez dokaza o ispunjavanju uvjeta neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Natječaj je objavljen u Zavodu za zapošljavanje i Narodnim Novinama u petak 23.09.2016. godine.

dekan,
prof. dr. sc. Sven Gotovac