Natječaj za voditelja i višeg stručnog referenta

Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje objavljuje

za izbor:

1. jednog voditelja ostalih ustrojstvenih jedinica za rad u studenskoj službi – položaj III. vrste na određeno radno vrijeme (zamjena za rodiljni dopust);

Posebni uvjeti:

• SSS
    • znanje rada na računalu
    • poznavanje engleskog jezika
    • radno iskustvo: 1 godina
    • trajanje probnog rada: 3 mjeseca

2. jednog višeg stručnog referenta za rad u studenskoj službi – radno mjesto II. vrste na određeno radno vrijeme (zamjena za bolovanje);

Posebni uvjeti:

• završen odgovarajući preddiplomski sveučilišni studij (sveučilišni prvostupnik) odnosno stručni studij (stručni pristupnik ili prvostupnik) ili prijašnji VŠS
    • znanje rada na računalu
    • poznavanje engleskog jezika
    • radno iskustvo: 1 godina
    • trajanje probnog rada: 3 mjeseca

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

• životopis
    • izvornik ili ovjereni preslik dokaza o stečenom stupnju obrazovanja
    • dokaz o hrvatskom državljanstvu (neovjereni preslik osobne iskaznice, vojne iskaznice, putovnice ili domovnice)
    • uvjerenje kojim se dokazuje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (izvornik ne stariji od 6 mjeseci)
    • dokaz o znanju rada na računalu (neovjereni preslik indeksa, svjedodžbe srednje škole, uvjerenje ili odgovarajuća potvrda)
    • dokaz o znaju engleskog jezika (neovjereni preslik indeksa, svjedodžbe srednje škole, uvjerenje ili odgovarajuća potvrda)

Natječaj traje 8 dana od dana objave u Narodnim novinama.

Za pristupnike koji ispunjavaju formalne uvjete može se provesti provjera znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta putem testiranja i intervju.

Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo odnosno priložiti sve propisane dokaze o tom statusu.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno čl. 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova N.N. 82/08.

Sve informacije mogu se dobiti u Službi za upravno-pravne poslove Fakulteta na broj tel. 305-756.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja te naznakom radnog mjesta dostavljaju se na adresu: Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, Ruđera Boškovića 32, 21000 Split.

Nepravovremene prijave i prijave bez dokaza o ispunjavanju uvjeta neće se razmatrati. Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge na način kako je to navedeno u natječaju.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u roku od 8 dana od dana donošenja odluke o izboru.

Natječaj je objavljen u “Narodnim Novinama” i “Zavodu za zapošljavanje” u petak 09.12.2016. godine.

dekan,
prof. dr. sc. Sven Gotovac