ERICSSON INNOVATION AWARDS 2017

Pružamo izazov studentima da pronađu inovativna ICT rješenja za jedno on najznačajnih problema na svijetu – osiguravanje efikasne i održive proizvodnje i konzumacije hrane u svrhu borbe protiv gladi.

Prijavite se na:

Što je Ericsson Innovation Awards (EIA)?

Ericsson Innovation Awards je globalno natjecanje koje pruža studentima diljem svijeta priliku za rad na inovativnim ICT konceptima, te suradnju sa stručnjacima iz Ericssona u zajedničkom nastojanju da svijet napravimo ljepšim mjesto za život.

Što studenti imaju od toga?

Tri tima finalista imaju priliku uživo prezentirati svoj rad stručnom žiriju koji uključuje vodstvo Ericsson-a, ICT stručnjake i javne osobe. Dodatno, prvo mjesto dobiva nagradu u iznosu od 25 tisuća eura.

Deset timova iz semi-finala dobit će mentorstvo od strane stručnjaka iz Ericsson-a koji su specijalizirani za inovacije.

Važni datumi

Zatvaranje registracije: 14. Ožujka

Najava semi-finalista: 31. Ožujka

Mentorstvo semi-finalista od strane stručnjaka iz Ericsson-a: 3.-28. Travnja

Predaja projekata semi-finalista: 28. Travnja

Evaluacija projekata semi-finalista: 1.-10. Svibnja

Najava finalista: 12. Svibnja

Mentorstvo finalista od strane stručnjaka iz Ericsson: 12. Svibnja – nadalje

Velika nagradna ceremonija održat će se u Lipnju 2017. godine.

Dokumenti: