Dani FESB-a 2017: Održana svečana sjednica

U petak, 2. lipnja 2017. godine održana je svečana sjednica povodom proslave Dana Fakulteta.

Svečanoj sjednici je prisustvovalo tristotinjak gostiju. Među njima su bili predstavnici tvrtki i srednjih škola s kojima FESB ima dugogodišnju suradnju te bivši i sadašnji studenti i djelatnici FESB-a.

Od visokih uzvanika prisutni su bili rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Šimun Anđelinović, prorektori Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Branko Matulić i prof. dr. sc. Marko Rosić, predstavnici grada i županije, čelnici i predstavnici sastavnica Sveučilišta u Splitu te srodnih tehničkih fakulteta iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Kao i svake godine, dodijeljene su nagrade najuspješnijim studentima. Također, nagrađen je i mladi znanstvenik čija je prezentacija projekta najbolje ocijenjena od strane predstavnika tvrtki ali i drugih kolega. Nagradu je dobio Josip Bašić.

Godišnja nagrada “Hrvoje Dujmić” za humanitarni rad dodijeljena je izv. prof. dr. sc. Nikši Krniću