Natječaj za višeg stručnog referenta

Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, objavljuje

za izbor:

1. višeg stručnog referenta za obračun plaća – radno mjesto II. vrste – 1 izvršitelj na određeno vrijeme (zamjena za rodiljni dopust)

Uvjeti:

• završen odgovarajući preddiplomski sveučilišni studij (sveučilišni prvostupnik) odnosno stručni studij (stručni pristupnik ili prvostupnik), ili prijašnji VŠS, znanje rada na računalu, poznavanje engleskog jezika;
    • radno iskustvo: 2 godine;
    • trajanje probnog rada: 3 mjeseca.

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

• životopis;
    • preslik diplome;
    • elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje;
    • dokaz o radnom iskustvu (potvrda poslodavca o vrsti poslova, ili preslik rješenja o rasporedu ili ugovora o radu);
    • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik osobne iskaznice, vojne iskaznice, putovnice ili domovnice);
    • uvjerenje kojim se dokazuje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci).

Natječaj traje 8 dana od dana objave u Narodnim novinama.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno čl. 13. st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova N.N. 82/08.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo odnosno priložiti propisane dokaze o tom statusu.

Fakultet zadržava pravo provođenja testiranja znanja i vještina za prijavljene kandidate koji zadovoljavaju formalne uvjete.

Sve informacije mogu se dobiti u Službi za upravno-pravne poslove Fakulteta na broj tel. 305-756.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se na adresu: Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, Ruđera Boškovića 32, 21000 Split.

Nepravovremene prijave i prijave bez dokaza o ispunjavanju uvjeta neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Natječaj je objavljen u “Zavodu za zapošljavanje” i Narodnim Novinama u srijedu 06.09.2017. godine.