Sastanak s predstavnicima Univerziteta u Zenici

Dana 22.09.2017. dekan prof. dr. sc. Sven Gotovac održao je sastanak s predstavnicima Univerziteta u Zenici, BiH.

Tema sastanka je bila Dekanova inicijativa o mogućnostima buduće suradnje našeg fakulteta i Mašinskog fakulteta u Zenici.

Predstavnici Univerziteta u Zenici su bili djelatnici Mašinskog fakulteta iz Zenice, izv. prof. dr. sc. Fuad Hadžikadunić – dekan Fakulteta, prof. dr. sc. Malik Čabaravdić – Prorektor za međunarodnu surradnju i osiguranje kvaliteta (QA) i izv. prof. dr. sc. Amra Talić-Čikmiš – prodekanica za nastavu i studentska pitanja.

Sastanku su prisustvovali Dekan prof. dr. sc. Sven Gotovac, prof. dr. sc. Želko Domazet, prof. dr. sc. Dražen Živković, izv. prof. dr. sc. Branimir Lela, izv. prof. dr. sc. Boris Ljubenkov i doc. dr. sc. Sonja Jozić.