Na FESB-u predstavljen projekt „Razvoj poduzetničkog inkubatora za visoke tehnologije Sveučilišta u Splitu”

O projektu i aktivnostima Sveučilišta koje prate razvoj poduzetništva i visokih tehnologija govorili su rektor Sveučilišta u Splitu prof.dr.sc. Šimun Anđelinović i Krešimir Budiša, direktor trgovačkog društva UNIST Tehnološki park Split.

Prisutnima se uvodno obratio i  gradonačelnik Grada Splita Andro Krstulović Opara naglasivši kako je Splitsko sveučilište ono najvažnije što imamo i treba biti motor razvoja Splita i Dalmacije.

Također, podršku u projektu iskazali su i vodeći ljudi dviju uspješnih tehnoloških tvrtki iz regije – Mate Rimac, direktor tvrtke Rimac automobili d.o.o. (10. na Deloitteovoj listi 50 najbrže rastućih tehnoloških tvrtki u srednjoj Europi, 1. u Hrvatskoj) te direktor tvrtke Profico d.o.o.  (28. na Deloitteovoj listi za srednju Europu, 4. u Hrvatskoj.), Mateo Perak.