Odluka o rang listi kandidata za mobilnost osoblja u okviru Erasmus+ programa za ak. god. 2017./2018.

Na temelju Erasmus+ Natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ljetnom semestru akademske godine 2017./2018., Povjerenstvo za Erasmus program razmjene donosi sljedeću

ODLUKU

o rang listi kandidata za mobilnost osoblja u svrhu podučavanja i osposobljavanja u okviru Erasmus+ programa za ak. god. 2017./2018.

1. Rangiraju se kandidati sukladno listama: Lista – podučavanje, Lista –osposobljavanje

Obrazloženje

Povjerenstvo u sastavu: izv. prof. dr. sc. Branimir Lela, izv. prof. dr. sc. Vicko Dorić i prof. dr. sc. Dragan Poljak (izuzet iz rada Povjerenstva jer se prijavio na ERASMUS+ program razmjene u ljetnom semestru ak. god. 2017./2018.) na svojoj sjednici održanoj dana 23. studenoga 2017., utvrdilo je da je FESB od Sveučilišta u Splitu zaprimio devet prijava za mobilnost kandidata, odnosno sedam prijava za aktivnost podučavanje i dvije prijave za aktivnost osposobljavanja. Povjerenstvo je također utvrdilo da sve prijave udovoljavaju uvjetima Natječaja.

Prema kriterijima sastavnice utvrđenim Natječajem rangiraju se kandidati sukladno listama za svaki tip mobilnosti koje su sastavni dio ove Odluke.

Na temelju gore navedenog odlučeno je kao u izreci.

POUKA O PRAVNOM LIJEKU: Protiv Odluke Povjerenstva za rangiranje kandidata na sastavnici može se izjaviti žalba čelniku sastavnice u roku od 15 dana od dana objave Odluke na mrežnoj stranici sastavnice. O žalbi odlučuje čelnik sastavnice u roku od 8 dana od dana isteka roka žalbe. Ako čelnik sastavnice ocijeni da je žalba osnovana, mijenja se rang lista sukladno novoutvrđenom stanju. Istekom roka za odlučivanje o žalbi, Odluka Povjerenstva za rangiranje kandidata na sastavnici postaje konačna i protiv nje nije moguće uložiti žalbu.

POVJERENSTVO ZA ODABIR KANDIDATA

Privitak: