DAN OTVORENIH VRATA

Dan otvorenih vrata FESB-a (FESB Open Day 2017 – #nekabudeFESB) će se održati u petak, 15. 12. 2017. od 10.30 do 15.00 sati u prostorima FESB-a (atrij)

FESB Open Day 2017 organizira se s ciljem informiranja maturanata o mogućnostima stjecanja zanimanja traženih na tržištu rada kao budućih nositelja razvoja hrvatske industrije i znanosti. FESB nudi jedinstvenu kombinaciju tehničkih, inženjerskih i matematičkih kolegija kroz pet zasebnih studija: Elektrotehnika i informacijska tehnologija, Računarstvo, Brodogradnja, Strojarstvo i Industrijsko inženjerstvo. Studenti FESB-a stječu visoku stručnost i uvažavanje mnogih poslodavaca u zemlji i inozemstvu te, bez obzira na odabrani studij, uživaju ugled ljudi koji znaju razmišljati poput inženjera.

Na FESB Open Day 2017 očekuje se dolazak preko 500 maturanata, zainteresiranih budućih studenata iz cijele Dalmacije i gravitirajućih područja susjedne Bosne i  Hercegovine.  Pod sloganom „NekaBudeFESB“ maturantima će se zajednički  predstaviti Fakultet sa svojim programima i studenskim udrugama, te tvrtke koje zapošljavaju mlade kadrove s diplomom toga studija u Splitsko-dalmatinskoj županiji:   Ericsson Nikola Tesla, Siemens,  Adria Winch, Brodotrogir, Salona Var, Ad Boats, Navalis, te Extension Engine.

Raspored događanja:

Satnica Aktivnost

10.30 sati

10.45 sati

Pozdravna riječ i otvorenje Dana otvorenih vrata FESB-a (FESB Open Day 2017)
dr.sc. Sven Gotovac, dekana FESB-a

Tesla – Mind from the future, predavanje