RoboStart2018

24. ožujka 2018.   od 10:00 do 17:00   A100 – Veliki amfiteatar i predvorje fakulteta

Natjecanje RoboStart Split 2018. održati će se 24.03. 2018. godine u predvorju Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu u osam različitih kategorija.

Osnovni je cilj natjecanja poticanje interesa za robotiku i programe robotičke edukacije koje provodi Hrvatski robotički savez i udruge udružene u Savez. Sudionici su učenici od 9 do 19 godina koji se natječu prema pravilima svjetskog RoboCup Junior natjecanja, uz dodatak par novih atraktivnih disciplina. Kategorije u programu natjecanja su:

1. Speed Line Follower
  2. Robo Bowling
  3. Rescue Line Beginner
  4. Rescue Line
  5. On Stage
  6. CoSpace
  7. Soccer Light Weight
  8. Soccer Open

Više informacija o natjecanju možete pronaći na web stranicama : http://hrobos.hr/19-natjecanja/362-robostart-split-2018.html

Organizatori natjecanja: Hrvatski robotički savez, Hrvatsko društvo za robotiku, Udruga mladi robotičari Split.

Domaćin natjecanja: FESB

Pokrovitelj: Županija Splitsko-Dalmatinska i Grad Split.