Stipendije za studente iz područja tehničkih znanosti

Dalekovod d.d., vodeća je hrvatska tvrtka za projektiranje, proizvodnju i izgradnju dalekovoda, transformatorskih stanica i infrastrukturnih objekata s bogatom tradicijom i znanjem stečenim kroz gotovo 70 godina uspješnog poslovanja, a kvaliteta tvrtke danas je prepoznata u više od 80 zemalja diljem svijeta.Za uspjeh tvrtke Dalekovod najzaslužniji su vrhunski stručnjaci, inženjeri i radnici, a nastavak kvalitetnog poslovanja i napretka moguć je isključivo ulaganjem u ljude. Dalekovod je stoga pokrenuo poseban program dodjele stipendija studenticama i studentima viših godina studija tehničkih fakulteta u Republici Hrvatskoj.

Kome je stipendija namijenjena?
Prijaviti se mogu studenti 3., 4. i 5. godine diplomskih i dodiplomskih studija koji zadovoljavaju uvjete
prijave, a studenti su fakulteta tehničkih znanosti iz područja

• Elektrotehnika
  • Građevina
  • Strojarstvo

Iznosi stipendija:
Studenti 3. godine studija 2.500 kn mjesečno
Studenti 4. godine studija 3.000 kn mjesečno
Studenti 5. godine studija 3.500 kn mjesečno

Program stipendiranja Uz Dalekovod studiram – pravu karijeru biram! namijenjen je studentima 3., 4. i 5. godine fakulteta tehničkih znanosti koji zadovoljavaju uvjete prijave, a spremni su nakon studija karijeru nastaviti s radom u međunarodnoj kompaniji koja spremno dočekuje izazove sutrašnjice.
Svim studentima koji postanu dijelom programa stipendiranja tvrtke Dalekovod osiguran je posao po završetku studija, uz poseban edukativni program i plan razvoja karijere.Prijave za program stipendiranja otvorene su od 19. listopada 2018. i traju do 15. studenog 2018. godine.

Uvjeti prijave:

• Životopis – Europass
  • Motivacijsko pismo – tema: „Izazovi prilikom izgradnje kritične infrastrukture“ – 1 stranica A4
  • Prijepis ocjena
  • Potvrda o redovnom upisu na fakultet za akademsku godinu 2018./2019.
  • Potpisana izjava o tome da student ne prima drugu stipendiju
  • Postignuća tijekom studija i redovitost studiranja
  • Selekcijski postupak i razgovor

Postanite DALEKOVOD stipendist i bezbrižno se posvetite studiju, a o poslu ne brinite!

Kako se prijaviti?
Pošaljite svoju prijavu za program stipendiranja sa svim traženim dokumentima na e-mail: ljudski.potencijali@dalekovod.hr.
Za sve dodatne informacije pratite link: http://www.dalekovod.com/stipendije.aspx ili se javite na glasnogovornik@dalekovod.hr.

Dalekovod – pravo mjesto za pravu karijeru!