Obavijest o nastupnom predavanju dr. sc. Maje Škiljo

Temeljem Odluke Rektorskog zbora visokih učilišta Republike Hrvatske o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno-nastavna zvanja, umjetničko-nastavna i nastavna zvanja (Narodne novine broj 129/05), dekan Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu daje

OBAVIJEST

Dr. sc. Maja Škiljo održat će nastupno predavanje za izbor u znanstveno-nastavno zvanje docent za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika i odgovarajuće radno mjesto, dana 23. siječnja (srijeda) 2019. godine u 10:15 sati u predavaonici C401 Fakulteta elektrotehnike,strojarstva i brodogradnje u Splitu (Ruđera Boškovića 32).

Tema nastupnog predavanja je:

“Georadar”

Predavanje će se održati u prisutnosti studenata i nastavnika Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu te Stručnog povjerenstva u sastavu:

1. Prof. dr. sc. Dragan Poljak
  2. Prof. dr. sc. Zoran Blažević
  3. Prof. dr. sc. Zvonimir Šipuš, FER Zagreb

Ova obavijest o nastupnom predavanju oglašava se na oglasnim pločama i web-stranicama Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu i Rektorata Sveučilišta u Splitu.

dekan,
prof. dr. sc. Sven Gotovac