Poništenje dijela natječaja za mlađeg istraživača i objava novog natječaja

Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, objavljuje

PONIŠTENJE DIJELA NATJEČAJA

Objavljenog u ″Zavodu za zapošljavanje”, internetskoj stranci FESB-a i “Narodnim Novinama” 25. rujna 2019. godine:

Uvjeti:

• završen diplomski sveučilišni studij komunikacijske i informacijske tehnologije smjer telekomunikacija i informatika (magistar struke), odnosno prijašnji sveučilišni diplomski studij (VSS).

Sveučilište u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, raspisuje

Uvjeti:

• završen diplomski sveučilišni studij elektronike i računalnog inženjerstva smjer računalno inženjerstvo (magistar struke), odnosno prijašnji sveučilišni diplomski studij (VSS).

Ostali uvjeti natječaja ostaju nepromijenjeni.

Natječaj traje 8 dana od dana objave natječaja.

Natječaj je objavljen u “Zavodu za zapošljavanje” i “Narodnim Novinama” 2. listopada 2019. godine.

dekan,
prof. dr. sc. Sven Gotovac