Rezultati natječaja

Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, daje

da je po objavljenom natječaju:

– u “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” i internetskoj stranici FESB-a  29.07.2019. godine, “Narodnim Novinama” 31.07.2019. godine i u EURAXESS-u  27.08.2019. godine.

1. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje docent za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika i odgovarajuće radno mjesto: izabrana dr. sc. Nedjeljka Grulović-Plavljanić
  2. jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje docent za znanstveno područje tehničkih znanosti, polje temeljne tehničke znanosti i odgovarajuće radno mjesto: izabran dr. sc. Ivo Marinić-Kragić

– u “Universitasu” koji izlazi kao podlistak “Slobodne Dalmacije” i internetskoj stranici FESB-a  29.07.2019. godine, “Narodnim Novinama” 26.08.2019. godine i u EURAXESS-u  06.09.2019. godine.

• jednog asistenta-doktoranda za rad na projektu Hrvatske zaklade za znanost “Internet stvari: istraživanja i primjene” na određeno vrijeme: Lea Dujič Rodić

– u “Narodnim Novinama”,  “Zavodu za zapošljavanje” i internetskoj stranici FESB-a 18.09.2019. godine na radno mjesto:

1. voditelja ostalih ustrojstvenih jedinica (tajnik u Dekanatu) – položaj III. vrste – 1 izvršitelj na neodređeno radno vrijeme u punom radnom vremenu: izabrana Mirjana Simunić, dipl. oec.
  2. jednog višeg laboranta – radno mjesto II. vrste na neodređeno radno vrijeme u punom radnom vremenu: izabran Alen Grebo

– u “Narodnim Novinama”,  “Zavodu za zapošljavanje” i internetskoj stranici FESB-a 25.09.2019. godine i poništenju dijela natječaja i objave dijela natječaja u “Narodnim Novinama”,  “Zavodu za zapošljavanje” i internetskoj stranici FESB-a 02.10.2019. godine na radno mjesto:

• mlađeg istraživača za rad na projektu “DATACROSS – Napredne metode i tehnologije u znanosti o podacima i kooperativnim sastavima”  na određeno vrijeme: izabran Ante Lojić Kapetanović