Talk&Grow radionica: Trening komunikacijskih vještina

Posljednja radionica u ovom semestru iz ciklusa Talk&Grow nosi naziv Trening komunikacijskih vještina.

Dobra komunikacija pretpostavka je dobrih međuljudskih odnosa. Iako se komunikacija sama po sebi čini jednostavna, često dovodi do nerazumijevanja, što može uzrokovati konflikte i frustracije u odnosima s ljudima. Iz tog razloga, ovaj put smo osmislili trening komunikacijskih vještina koji se fokusira na vještine asertivne komunikacije i aktivnog slušanja.

Na treningu će studenti imati priliku:

• naučiti više o komunikacijskim stilovima te prepoznati svoj stil komunikacije
  • naučiti osnove asertivne komunikacije
  • naučiti tehnike aktivnog slušanja i kako nam pomažu u uspostavljanju dobre komunikacije s okolinom
  • vježbati adekvatnije izražavati svoje potrebe i osjećaje u komunikaciji

Prijavite se, poboljšajte svoje socijalne vještine te snalaženje u svakodnevnim situacijama!

Radionica je namijenjena svim studentima Sveučilišta u Splitu, a održati će se  12.12.2019. od 13:30-15:30h u Maloj dvorani (5.kat) Sveučilišne knjižnice u Splitu. Voditeljica radionice je Antonia Peroš, dipl.psih. Broj sudionika je ograničen te je obavezna prijava na savjetovanje@unist.hr.

Više informacija možete pronaći na našem FB eventu na linku https://www.facebook.com/events/430078871018104/ .